Kapely pro rok 2016

Martin Písařík

Martin Písařík & Akustik

world music-acoustic / Praha

Hudební projekt herce a muzikanta Martina Písaříka působí na české hudební scéně od roku 2009. Ryze český repertoár pravidelně vystupuje na festivalech, městských slavnostech i menších festivalech v česku i na Slovensku. Akustická, folková muzika s prvky jazzu, blues a swingu. Akustik hraje ve složení Martin Písařík (kytara a zpěv), Omar Khaouaj (kytara), Camillo Caler (perkusse) a Zuzana Adorján (violoncello).

Pozor! Vystoupí hned na úvod festival od 14 hodin.

Megaphone

Megaphone

crossover-funk / Praha

Megaphone je svěžím větrem české klubové i festivalové scény. Základem je rozmanitý a rozpoznatelný mix funku, rocku, reggae či disco s jasným rukopisem.Základem jsou energická vystoupení s našláplým setem písní, které nenechají nikoho sedět u stolu. Pojďte se na nás podívat, budeme Vás bavit!

 

 Rastafidli Orkestra

Rastafidli Orkestra

reggae-ska / Slaný

Reggae-ska-dub’n’bass lokomotiva s báječnou zpěvačkou, zpívajícím organistou, mohutnou dechovou sekcí, jízlivou kytarou, nekompromisní rytmickou sekcí a ďábelskými perkusemi. Skladby vlastní produkce míchající reggae, ska, dub, jazz, drum’n’bass a latino prokládá jamajskými a jazzovými klasikami v nestandardních aranžích.

Kujooni

Kujooni

radostně-naučné hudební těleso / Slaný

Mnohočetné společenství, které se vyjadřuje především hudbou.

Naprosto nezařaditelná skupina.

Radostně cynický šraml.

Pokračovatelé stylu, který sami vytvořili.

I když koketují s estrádou, jsou prostě jedineční.

Coctailové

CoctaiLové

rock-pop / Praha

 

Štěpán & Brigita

Brigita Cmuntová & Štěpán Klouček s kapelou

folk / Praha

Folkové duo Brigita Cmuntová (zpěv, texty) & Štěpán Klouček (zpěv, kytara, hudba). Mladí umělci, kteří se věnují jak vlastní, tak převzaté tvorbě.Častými hosty jejich koncertů jsou Ondřej Ruml (zpěv, perkuse), Jakub Juránek (kytara) a David Herzig (kontrabas).

Klokain

Klokain

rock / Praha

Dora

Projekt DORA

pop-r&b / Praha

vrba

Tribasy

jazz - blues / Kladno

Zájmové umělecké baskytarové instrumentální seskupení (ZUBIS), ve kterém neuslyšíte jiné hudební nástroje než baskytary ... aneb ... veselé hraní o tom, že na doprovodný nástroj se dají zahrát i jiné věci… :)

jarda_tomes

Roman Tomeš

pop-rock / Praha

Déňa

Denisa Čížková

pop / Slaný

jarda_adamec

Jarda Adamec

uni

REMAKERS