Kapely pro rok 2019

Megaphone

Megaphone

crossover-funk / Praha

Megaphone je svěžím větrem české klubové i festivalové scény. Základem je rozmanitý a rozpoznatelný mix funku, rocku, reggae či disco s jasným rukopisem.Základem jsou energická vystoupení s našláplým setem písní, které nenechají nikoho sedět u stolu. Pojďte se na nás podívat, budeme Vás bavit!

 

Kapišto

Kapišto

ska-pop-funky-rock / Kladno

Kapela zastydlých puberťáku, v pokročilém věku, se špatnou životosprávou a žalostným příkladem pro další generace. Hudba tristní, choreografie žádná, texty z pera egoistického narcise s napoleonským syndromem a trojnásobnou lobotomii.

Zkrátka protekčáci, kteří na Vrbě hrají jen proto, že jí pořádají... :-)

Botox

Botox

pop-rock / Praha

Kapela Botox se veřejnosti představila poprvé v lednu 2018 pilotním singlem s názvem Popelář, ke kterému natočila i videoklip. Popelář se setkal s velmi kladnou odezvou a oblíbili si ho zvláště posluchači rádia Kiss. Záhy následoval ještě videoklip ke skladbě Komplex. Melancholické kytarovce, kterou chtěla kapela demonstrovat multižánrové zaměření své tvorby, v níž si každý z fanoušků dokáže najít to, co je momentálně jeho hudebnímu vkusu nejbližší.

Y?

Y?

pop-rock / Praha

JEDNO PÍSMENO, KTERÉ VYJÁDŘÍ VŠECHNO. Y? JE KAPELOU, KTERÁ DO TOHO JDE NAPLNO.

Kapela Y? [váj] je uskupení, které dala dohromady zpěvačka a zároveň autorka hudby i textů - Hana Melcrová. Od roku 2009 svou vlastní tvorbu prezentovali na více než 300 koncertech nejen po České republice. Měli možnost svou muziku představit v Německu, Chorvatsku a v roce 2014 i v Kanadě a USA.

Realita

Realita

elektro-pop-rock / Rakovník

Skupina Realita vznikla v den údajného konce světa – 21.12.2012 a hraje spojení moderního pop-rocku s elektronikou. Skládá se z členů původní kapely Ember’s Bridge, a nyní vystupuje ve složení Daniel Hudček, Vojta Marton, Vojta Košař a Martin Dufek.

Coctailové

CoctaiLové

rock-pop / Praha

 

Klika

Klika

rock-ska / Černošice

Klika je šestičlenná rocková kapela z Černošic a okolí. Hraje především vlastní písničky.

Kromě veselých písní Vám kapela Klika může nabídnout energickou a hlavně vždy originální show s množstvím bláznivých převleků.

 

Munzifai

Munzifai

hard rock-metal / Smečno

Ano, jsou to oni, dlouho jsme o nich neslyšeli, ale na Vrbě zahrají.... :-)

Štěpán & Brigita

Brigita Cmuntová & Štěpán Klouček

folk / Praha

Folkové duo Brigita Cmuntová (zpěv, texty) & Štěpán Klouček (zpěv, kytara, hudba). Mladí umělci, kteří se věnují jak vlastní, tak převzaté tvorbě.

Káča Rousová + Pavel Houfek

Káča Rousová + Pavel Houfek

folk-pop / Teplice

Forbes Brothers

Forbes Brothers

 

Mandala

Mandala